[
Gastbeoordeling gebaseerd op 1 opmerkingen
Uitstekend! 5/5Categorisering
Capaciteit
3 persoons.
Object oppervlak
48 m2
Tuinoppervlak
50 m2
Podaca is een toeristisch resort in het zuidelijke deel van de Makarska Riviera, op slechts 35 km van Makarska en 50 km van Medjugorje. Het werd gevormd op de stenen hellingen van de berg Biokovo, en de oude nederzetting met monumenten van vroegmiddeleeuwse architectuur is volledig verlaten en een volledig verharde weg leidt ernaartoe. Het nieuwe deel van de nederzetting ligt langs de Adriatische kust en is verdeeld in drie gehuchten: Ravanje, Vala en Kapeć. Naast toerisme houdt de bevolking zich ook bezig met visserij en olijventeelt. Met prachtige kiezelstranden in de stilte van pijnbomen, gastronomisch aanbod van Dalmatische specialiteiten en de nabijheid van aantrekkelijke excursiebestemmingen, wordt Podaca steeds meer een gewilde plek voor een rustige vakantie. Appartement Simba ligt op een rustige locatie op slechts 90 meter van het strand en de zee en biedt u alles wat u nodig heeft voor een rustige, ontspannen vakantie. Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken en een badkamer. De ruime slaapkamer heeft een groot tweepersoonsbed voor twee personen en een eenpersoonsbed voorzien van matrassen van uiterst comfortabel traagschuim. De slaapkamer heeft een groot balkon waar u 's ochtends in alle rust kunt genieten van uw koffie of 's avonds met een glas wijn naar een prachtige zonsondergang kunt kijken.
Toeristenbelasting
Bij de prijs inbegrepen
Inchecken
vanaf 13:00 uur
Uitchecken
tot 10:00 uur
Vooruitbetaling (aanbetaling)
0% - Er is geen aanbetaling vereist om uw reservering te garanderen
Annuleringsvoorwaarden voor reserveringen
Betaalmethodes
Gastheer Basic
Adverteerder sinds 2017.
Laatste aanmelding
: 05.02.2025.
Advertentieweergaven: 17779
Mobiele telefoon
+385915361172
We spreken
Kroatische, Engelse
Aanbevolen accommodatie
Bestemming Podaca
Jelena
Doboj, BIH
Appartement Adriatica (3+0) , 07.2022.
Beoordeling:(5/5)
Simba
Simba
Smještaj odličan, uredan i ugodan. Lokacija top, par minuta hoda do plaže, trgovine, pekare. U blizini nalazi se i dječije igralište. Sve za svaku pohvalu!
Smještaj odličan, uredan i ugodan. Lokacija top, par minuta hoda do plaže, trgovine, pekare. U blizini nalazi se i dječije igralište. Sve za svaku pohvalu!
Lees meerToon Nederlandse vertaling