Appartement Club Vodice
Gastenbeoordeling gebaseerd op 1 beoordelingen5/5
Verbleef u hier? Schrijf een recensie
Capaciteit
6 personen
Van de zee
300 m
Prijs vanaf: 120 €
Categorisatie
Capaciteit
6 personen
Totale oppervlakte
350 m2
Tuin en binnenplaats
500 m2
Beschrijving van de accommodatie
Appartement Club Vodice ligt in een rustig deel van Vodice, in de directe omgeving van Hotel Olympia Sky en Hotel Imperial, op 350 m van het kiezelstrand en op 1000 m van het centrum van Vodice. Luxe tweekamer appartement 4+2 90 m/2 is volledig voorzien van airconditioning. Het bestaat uit: een woonkamer met een slaapbank, een volledig ingerichte kitchenette, een badkamer, twee grote slaapkamers met een extra bed en een groot terras van 45m/2 met een jacuzzi/hydromassagebad. Het heeft drie airconditioners, SMART TV met groot scherm, WI-FI internet, beveiligde parkeerplaats (2-3 parkeerplaatsen), geschikt voor gezinnen met kleine kinderen en huisdieren. Deze accommodatie biedt uitzicht op een groene tuin en een rustige straat waar u kunt genieten van ons grote terras (45 m/2) terwijl u ontspant in de jacuzzi. Huisdieren zijn welkom in onze accommodatie (tegen betaling van de gastheer). De prijs is inclusief 30 kWh elektriciteit per dag, en alles daarboven wordt aangerekend volgens het geldige tarief (1 kWh - 0,20 eur). De prijs van kWh elektriciteit kan variëren door inflatie (+-). Het appartement heeft een eigen elektriciteitsmeter (bijgevoegd op de foto's). We bevinden ons dicht bij alle evenementen, gasten kunnen de dag doorbrengen met zwemmen en zonnebaden op het prachtige kiezelstrand, en 's avonds wandelen langs het strand naar het centrum van Vodice, waar elke avond culturele evenementen worden gehouden, en de bekendste is Vodička noc (4 augustus), waar voor elk wat wils te vinden is, evenals beroemde jeugddisco's (Exit, Hacienda). Breng zeker een bezoek aan Šibenik, op 13 km afstand, en zijn culturele en historische bezienswaardigheden, waarvan de beroemdste de kathedraal van St. Jakov is, die onder bescherming staat van UNESCO, en de gerenoveerde forten eromheen. Er zijn ook de natuurlijke schoonheden van NP Krka en NP Kornati.
Afstanden van accommodatie
- zee 300 m
- strand 300 m
- centrum 1 km
- supermarkt 100 m
- restaurant 60 m
- bank/ATM 1 km
- apotheek 1 km
- ziekenhuis/ziekenboeg 1 km
- postkantoor 1 km
- benzinestation 500 m
- sportvelden 300 m
- bushalte 1 km
- treinstation 15 km
- luchthaven > 50 km
Accommodatie details en uitrusting
- Internet (WiFi)
- Parkeren
- Airconditioning
- TV
- Balkon/Terras
- Huisdieren zijn welkom
- Roken toegestaan
- Gebruik van de tuin
- Uitgeruste keuken
- Barbecue
- Elektrische ketel
- Elektrisch of gasfornuis
- Koelkast
- Magnetron
- Koffiezetapparaat
- Lakens
- Handdoeken
- Jacuzzi
- Strijkijzer
- Verwarming
- Smart TV
- Premium televisieprogramma's
- Bordspellen
- Keukengerei/servies
- Oven
- Tosti apparaat
- Prive badkamer
- Haardroger
- Toiletpapier
- Reinigings, desinfectiemiddelen
Accommodatie eenheden

Appartement 4+2
ID: 4960
Oppervlakte: 90 m2
Aantal kamers: 2
Voorseizoen | 120 € |
---|---|
Seizoen | 220 € |
Naseizoen | 140 € |
Betaling en notities
Toeristenbelasting is inbegrepen in de prijs !
Om uw reservering te beveiligen, is het een verplichting om 30% van de volledige prijs vooraf rechtstreeks aan de eigenaar van de accommodatie en 70% te betalen bij aankomst in de accommodatie.
Op de laatste dag van het verblijf is de gast verplicht om de accommodatie te verlaten tot 10:00 uur, zodat de andere gasten kunnen inchecken vanaf 14:00 uur.
Huisdieren zijn welkom en betalen een extra 10 euro per nacht.
Betaalmethodes:
- Contante betaling (bij aankomst)
- Bankoverschrijving (internetbankieren)
Locatie op de kaart
Opmerkingen en beoordelingen - Appartement Club Vodice
Algemene gastwaardering 5/5

Ivica Šunjić
Adverteren sinds 2017
Mobiele telefoon: +385958627093
Eigenaar spreekt: Kroatische, Engelse, Duitse,
Webpagina: www.apartman-club-vodice.com.hr
Contact Formulier
(direct contact met de eigenaar van de accommodatie)
Wij adviseren privé-accommodatie in Vodice
Geen ideale accommodatie gevonden?
Zoeken naar privé-accommodatie in Vodice
Andri
Duga Resa, Hrvatska
Beoordeling: (5/5)
Verbleef in Appartement 4+2 , 07.2022 | Geplaatst: 31.07.2022
Recenzija apartmana
Apartman cist, uredan, prostran sa svom opremom, terasa ogromna (tus na terasi pun pogodak) domacini, plaža, lokacija, izleti savrseni
Nederlandse vertaling